TURUL II

02.10 – 03.10.2019

ORA 17:00

   

 

 ACS RELEUL MIHOVENI SCHEIA 1 – 3 LPS SUCEAVA 

TEREN: MIHOVENI DATA 03.10.2019

ARBITRI:

A:IGNATESCU GHEORGHE – SUCEAVA

A1:ROBU DAVID – ILISESTI

A2:RADASANU CODRIN – SUCEAVA

 

 

AS VIITORUL NEGOSTINA 1 – 1 (3 – 5 d.p.) CS ZIMBRU SIRET 

TEREN: NEGOSTINA DATA 03.10.2019

ARBITRI:

A:MOTRIUC FLORIN / SUCEAVA

A1:CIOBANU BIANCA / FALTICENI

A2:SEMENIUC ROBERT / SUCEAVA 

 

 

AS VIITORUL VALEA SUHEI 1 – 1 (8-7 d.p.) AS VICTORIA VATRA MOLDOVITEI 

TEREN: STULPICANI DATA 02.10.2019

ARBITRI:

A:NAGHI PETRU / SUCEAVA

A1:SAVU IONUT / BILCA

A2:GRIGOREAN MATTIA / RADAUTI

 

 

AS MINERUL IACOBENI 2 – 2 (4-5 d.p.) AS AMATORII RARAU 

TEREN:IACOBENI DATA 02.10.2019

ARBITRI:

A:: AVADANEI IONUT / SUCEAVA

A1:BOARIU STELIAN / HORODNICENI

A2:PINTILII BOGDAN / SUCEAVA

 

 

AS SPORTING ARBORE 4 – 2 AS CONCORDIA GRAMESTI 

TEREN: ARBORE DATA 03.10.2019

ARBITRI:

A:PINTILII BOGDAN / SUCEAVA

A1:PLANTOS GEORGE / FALTICENI

A2:VASILIU ROBERT / PREUTESTI

 

 

AS VIITORUL STROIESTI 1 – 1 (8-9 d.p.) AS SPORTING POIENI SOLCA 

TEREN: STROIESTI DATA 03.10.2019

ARBITRI:

A:PRODAN DORIN / GURA HUMORULUI

A1:COJOCARU DORU / GURA HUMORULUI

A2:PRODAN ADRIAN / GURA HUMORULUI

 

 

ACS VIITORUL ADANCATA 0 – 3  CSO SIRETUL DOLHASCA 

TEREN:ADANCATA DATA 02.10.2019

ARBITRI:

A: PADURARU SEBASTIAN – GURA HUMORULUI

A1:PLANTOS GEORGE / FALTICENI

A2:SENCIUC STEFAN / SUCEAVA

 

 

ACS SOMUZ FALTICENI (BAIA) 0 – 5  AS MOLDOVA DRAGUSENI 

TEREN:BAIA DATA 03.10.2019

ARBITRI:

A:LUNGU COSMIN – SUCEAVA

A1:VIERU ADRIAN – HARTOP

A2: CIURSA ALEXANDRU – DOLHASCA 

 

 

 AS POLUL NORD BRODINA  3 -1  AS UNIREA HORODNIC DE SUS

TEREN: BRODINA DATA 02.10.2019

ARBITRI:

A:MOTRIUC FLORIN -SUCEAVA

A1:VIERU ADRIAN / FALTICENI

A2:BUBURUZAN ANDREEA / FALTICENI

 

 

 AS BRADUL VAMA 4 – 1  ACS FORESTIERUL FRUMOSU 

TEREN: VAMA  DATA 01.10.2019

ARBITRI:

A:MOTRIUC FLORIN / SUCEAVA

A1:NEAMTU CONSTANTIN / LITENI

A2:IONESI ANDREI / SUCEAVA

 

 

Se califica in Turul III al competitiei urmatoarele echipe: CSO VIITORUL LITENI, ACS RECOLTA FINTINELE, FC POJORATA, ACS JUNIORUL SUCEAVA, AS PROGRESUL FRATAUTII VECHI, ACS SOMUZUL PREUTESTI.

Share Button