CUPA ROMANIEI RAILEX

TURUL II

10-11.10.2018

ORA 16:30

 

 

 

 

 

10.10.2018

1.CS SPORTING VOINTA BUNESTI – AS MOLDOVA DRAGUSENI (10.10.2018 , ORA 16:30)NU SE DISPUTA

TEREN : BUNESTI

ARBITRI:

A:TCACIUC IONUT – DANILA ( SV)

A1:PISTA ANDREI – SUCEAVA

A2: BOSTAN DANIEL – SUCEAVA

 

 2.AS VIITORUL NEGOSTINA 2 – 0 AS STEJARUL CAJVANA (10.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : NEGOSTINA 

ARBITRI:

A: LUNGU COSMIN – SUCEAVA 

A1: PLANTOS GEORGE – FALTICENI

A2: COVA INGRID – BUNESTI ( FALTICENI )

 

 3.AS VIITORUL ADANCATA – ACS RECOLTA FINTINELE (10.10 .2018, ORA 16:30) NU SE DISPUTA

TEREN : ADANCATA 

ARBITRI:

A: IGNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA 

A1: BOARIU STELIAN – HORODNICENI  ( SV)

A2: VIERU ADRIAN – FALTICENI 

 

 4.AS STEAUA DUMBRAVENI 4 – 2  AS SPORTING POIENI SOLCA (10.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : DUMBRAVENI 

ARBITRI:

A: TCACIUC IONUT – DANILA ( SV)

A1: NEAMTU C-TIN – LITENI 

A2: VASILIU ANDRA – FALTICENI 

 

 

 

11.10.2018

 1. ACS RELEUL MIHOVENI SCHEIA 4 – 1  ACS VIITORUL VERESTI (11.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : MIHOVENI 

ARBITRI:

A: APETREI C-TIN – RADAUTI 

A1: ILAS VASILE – SUCEAVA 

A2: STIUBIANU VLAD- SIRET 

 

 2.AS BISTRITA BROSTENI 2 – 4  FC POJORITA (11.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : BROSTENI 

ARBITRI:

A: MOTRIUC FLORIN – SUCEAVA 

A1: VIERU BOGDAN – GURA HUMORULUI 

A2: GALAN ALEXANDRU – SUCEAVA 

 

 3.AS MINERUL IACOBENI 0 – 4  AS VANATORUL D. CANDRENI (11.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : IACOBENI 

ARBITRI:

A: MORUZ ALEXANDRU – SUCEAVA 

A1: LUNGU COSMIN – SUCEAVA 

A2: GROSARIU ANDREI – SUCEAVA 

 

 4.AS BALADA CIPRIAN PORUMBESCU – AS BRADUL VAMA (11.10.2018 , ORA 16:30) NU SE DISPUTA

TEREN : CIPRIAN PORUMBESCU 

ARBITRI:

A: PRODAN DORIN – GURA HUMORULUI 

A1: COJOCARU DORU – GURA HUMORULUI 

A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI 

 

 5.AS POLUL NORD BRODINA  4 – 1  AS VIITORUL STROIESTI (11.10.2018 , ORA 16:30)

TEREN : FALCAU 

ARBITRI:

A: PINTILII BOGDAN – SUCEAVA 

A1: URSACHI LORICA – VERESTI 

A2: MOSTOFLEI ALEXANDRU – COSTINA ( RADAUTI )

 

 

 

SE CALIFICA IN TURUL URMATOR :

CSO VIITORUL LITENI , ACS PROGRESUL FRATAUTII VECHI , CSO SIRETUL DOLHASCA, ACS JUNIORUL SUCEAVA, CS ZIMBRU SIRET, AS VICTORIA VATRA MOLDOVITEI, ACS SOMUZUL PREUTESTI.

Share Button