LIGA A IV-A INTERCONTI SENIORI

ETAPA 13 – 25.11.2018

EDIȚIA 2018-2019

 

 

ACS SOMUZUL PREUTESTI 3  –  AS SPORTING POIENI SOLCA

TEREN: PREUTESTI ( ORA 14:00 )

ARBITRI:

A: Iftode Silviu – Falticeni

A1: Vieru Adrian – Hartop(Falticeni)

 A2: Ciobanu Bianca – Petia(Falticeni)

OBSERVATOR: Cosereanu Gheorghe – Suceava

 

CS ZIMBRU SIRET 1   –   LPS SUCEAVA

TEREN: CAMPUS LPS ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Cont Bogdan – Suceava

A1: Chelaru I.A.S.E. – Falticeni

A2: Vasiliu Andra – Preutesti(Falticeni) 

 OBSERVATOR: Antoniu Dumitru – Suceava

 

AS VICTORIA VATRA MOLDOVITEI  –  0  AS VANATORUL DORNA CANDRENILOR

 TEREN: VATRA MOLDOVITEI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Avadanei Ionut – Suceava 

A1: Naghi Petru – Suceava

A2: Grigoriu Petrica – Gura Humorului 

OBSERVATOR: Sutea Dumitru – Iacobeni 

 

AS MOLDOVA DRAGUSENI 6  –  FC POJORITA

TEREN: DRAGUSENI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Lungu Cosmin – Suceava 

A1: Pista Andrei – Suceava

A2: Pintilii Bogdan – Suceava 

OBSERVATOR: Filipciuc Ioan – Falticeni

 

AS STEJARUL CAJVANA  2  –  CSO SIRETUL DOLHASCA 

TEREN: CAJVANA ( ORA 14:00 )

ARBITRI:

A: Motriuc Florin – Suceava

A1: Cornila Bogdan – Suceava

A2: Neamtu Constantin – Liteni(Suceava) 

OBSERVATOR: Suhan Marius – Suceava

 

 CSO VIITORUL LITENI    ACS VIITORUL VERESTI 

TEREN: LITENI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Ignatescu Gheorghita – Suceava

A1: Fartais Cristian – Stroiesti(Suceava)

A2: Monoranu Gabriel – Suceava 

OBSERVATOR: Radasanu Adrian – Suceava

 

AS PROGRESUL FRATAUTII VECHI  –  0  ACS RECOLTA FINTINELE

TEREN: FRATAUTII VECHI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Hazi Vlad – Volovat(Radauti)

A1: Savu Adrian – Bilca(Radauti)

A2: Apetrei Constantin – Radauti

 OBSERVATOR: Zubas Ilie – Radauti 

 

  AS AMATORII RARAU 1  –  1   ACS JUNIORUL SUCEAVA

TEREN: CIMPULUNG MOLDOVENESC ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: Corduneanu Andrei – Boroaia(Falticeni)

A1: Plantos George – Falticeni 

A2: Vieru Bogdan – Gura Humorului 

OBSERVATOR: Paduraru Vasile – Gura Humorului 

Share Button