LIGA A IV-A INTERCONTI SENIORI

ETAPA 16 – 17.03.2019

EDIȚIA 2018-2019

 

 

AS SPORTING POIENI SOLCA 2 – 4 ACS RECOLTA FÎNTÎNELE

TEREN: POIENI SOLCA (11:00)

 ARBITRI:

 A:  BILOUSEAC FLORIN – DARMANESTI ( SUCEAVA)

 A1: PLANTOS GEORGE – FALTICENI 

 A2: COVA INGRID – BUNESTI (FALTICENI )

OBSERVATOR: FILIPCIUC IOAN – FALTICENI 

 

ACS JUNIORUL SUCEAVA 1 – 1 ACS VIITORUL VEREȘTI

TEREN: ITCANI (11:00)

 ARBITRI:

 A: LUNGU COSMIN – SUCEAVA

 A1: CIOBANU BIANCA- PETIA (SUCEAVA)

 A2: MONORARU GABRIEL – SUCEAVA 

OBSERVATOR: RADASANU ADRIAN – SUCEAVA

 

AS AMATORII RARĂU 1 – 4 CSO SIRETUL DOLHASCA

TEREN: CIMPULUNG ( 14:00)

 ARBITRI:

 A: AVADANI IONUT – SUCEAVA

 A1: BLANARIU FLORIN – SUCEAVA

 A2: FARTAIS CRISTIAN – ZAHARESTI (SUCEAVA)

OBSERVATOR: ANTONIU DUMITRU – SUCEAVA

 

 

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI 1 – 1 FC POJORÎTA

TEREN: FRATAUTII VECHI ( 14:00)

 ARBITRI:

 A: IFTODE SILVIU – FALTICENI 

 A1: PADURARU SEBASTIAN – GURA HUMORULUI

 A2: VIERIU BOGDAN – GURA HUMORULUI 

OBSERVATOR: GHEORGHE CONSTANTIN- SUCEAVA

 

CSO VIITORUL LITENI 2 – 0 AS VÂNĂTORUL DORNA CANDRENILOR

TEREN: LITENI (11:00)

 ARBITRI:

 A: PINTILII BOGDAN – SUCEAVA

 A1: VIERU ADRIAN- HARTOP (FALTICENI

 A2: IFTODE DAVID – FALTICENI

OBSERVATOR: COSEREANU GHEORGHE – MITOCU DRAGOMIRNEI ( SUCEAVA) 

 

 

AS STEJARUL CAJVANA 2 – 1 LPS SUCEAVA

TEREN: POIENI SOLCA ( 14:00)

 ARBITRI:

 A: IRICIUC GEORGE – SUCEAVA

 A1: APETREI TUDOR –  RADAUTI 

 A2: POPOVICI SEBASTIAN – SIRET 

OBSERVATOR: ZUSAS ILIE – RADAUTI

 

 

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI 0 – 2 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

TEREN: DRAGUSENI (11:00)

 ARBITRI:

 A: IGNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA

 A1: STUBIANU VLADUT – SIRET

 A2: BOSTAN  DANIEL – SUCEAVA

OBSERVATOR: SUHAN MARIUS – ROSCAN LITENI (SUCEAVA)

 

 

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI 2 – 1 CS ZIMBRU SIRET

TEREN: VATRA MOLDOVITEI (11:00)

 ARBITRI:

 A: NAGHI PETRU  – SUCEAVA

 A1: GALAN ALEX – COROCAIESTI  (SUCEAVA)

 A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI 

OBSERVATOR: GHEORGHE SEBASTIAN  – SUCEAVA

 

Share Button