LIGA A IV-A INTERCONTI SENIORI

ETAPA 11 – 11.11.2018

EDIȚIA 2018-2019

 

LPS SUCEAVA 4 – 1 AS SPORTING POIENI SOLCA

TEREN: CAMPUS LPS ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: SAVU ADRIAN – BILCA (RADAUTI)

A1: PLATOS GEORGE – FALTICENI

A2: CONDRUC MARIOARA – SUCEAVA

OBSERVATOR: GHEORGHE SEBASTIAN – SUCEAVA

 

 

ACS SOMUZUL PREUTESTI 7 – 1 AS VANATORUL DORNA CANDRENILOR

TEREN: PREUTESTI ( ORA 14:30 )

ARBITRI:

A: OSTAFICIUC ADRIAN – STROESTI (SUCEAVA)

A1: CONT BOGDAN – SUCEAVA

A2: VIERU ADRIAN – HARTOP (FALTICENI)

OBSERVATOR: PADURARU VASILE – GURA HUMORULUI

 

 

CS ZIMBRU SIRET 2 – 1 FC POJORITA

 TEREN: SIRET ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: IGNATESCU GHEORGHE – SUCEAVA

A1: FARTAIS CRISTIAN – STROESTI (SUCEAVA)

A2: CIOBANU BIANCA – PETIA (FALTICENI)

OBSERVATOR: RADASANU ADRIAN – SUCEAVA

 

 

AS VICTORIA VATRA MOLDOVITEI 3  – 1  CSO SIRETUL DOLHASCA

TEREN: VATRA MOLDOVITEI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: LUNGU COSMIN – SUCEAVA

A1: VIERU BOGDAN – GURA HUMORULUI

A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI

OBSERVATOR: COSEREANU GHEORGHE – SUCEAVA

 

 

AS MOLDOVA DRAGUSENI 4 – 6  ACS VIITORUL VERESTI

TEREN: DRAGUSENI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: AVADANEI IONUT – SUCEAVA

A1: ILAS VASILE – SUCEAVA

A2: VASILIU ANDRA – PREUTESTI (FALTICENI )

OBSERVATOR: FILIPCIUC IOAN – SUCEAVA

 

 

AS STEJARUL CAJVANA 4 – 3 ACS RECOLTA FANTANELE

TEREN: CAJVANA ( ORA 14:30 )

ARBITRI:

A: TCACIUC IONUT – DANILA (SUCEAVA)

A1: BUJOREAN ILIE – SUCEAVA

A2: CHELARU I.A.S. – FALTICENI

OBSERVATOR: CATARGIU DUMITRU – SUCEAVA

 

 

CSO VIITORUL LITENI 3 – 3 ACS JUNIORUL SUCEAVA

TEREN: LITENI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: CONT BOGDAN – SUCEAVA

A1: OSTAFICIUC ADRIAN – STROESTI (SUCEAVA)

A2: VIERU ADRIAN – HARTOP (FALTICENI)

OBSERVATOR: PADURARU VASILE – GURA HUMORULUI

 

 

AS PROGRESUL FRATAUTII VECHI 6  – 1 AS AMATORII RARAU

TEREN: FRATAUTII VECHI ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: BOSTAN DANIEL – SUCEAVA

A1: NAGHI PETRU – SUCEAVA

A2: GROSARIU ANDREI – SUCEAVA

OBSERVATOR: GHEORGHE CONSTANTIN – SUCEAVA

 

Share Button