Raportul jocului trebuie adus în cel târziu 48 de ore de la terminarea meciului. Pentru cei care nu au posibilitatea de a aduce raportul în 48 de ore, raportul se va trimite prin fax la 0330 803 224 sau e-mail: ajf_suceava@yahoo.com.

LIGA INTER CONTI:

Seniori: E14(03.03)E15(06.03)E16(17.03)E17(24.03)E18(31.03)E19(07.04)E20(14.04)E21(21.04)E22(01.05)

E23(05.05)E24(12.05) E25(19.05)

Juniori A1: 

 

LIGA a V-a: 

Seria I:  E12(24.03)E13(31.03)E14(07.04)E15(14.04)E16(21.04)E17(30.04)E18(05.05)E19(12.05)

E20(19.05)

Seria a II a:E10(24.03)E11(31.03)E12(07.04)E13(14.04)E14(21.04)E15(05.05)E16(12.05)E17(19.05)

 

Cupa României : TURUL IV(27.03) TURUL V(17.04)TURUL VI(15.05)TURUL VII(21.05)

 

Juniori Under 15:

Seria I: E05(06.04)E06(13.04)E07(20.04)E08(01.05)E09(04.05)E10(11.05)

Seria a II-a: E05(06.04)E06(13.04)E07(20.04)E08(01.05)E09(04.05)E10(11.05)

Seria a III-a: E05(06.04)E06(13.04)E07(20.04)E08(01.05)E09(04.05)E10(11.05)

TROFEU UNDER 15 FLORCONSTRUCT 

 

Juniori Under 13:E10(16.03)E11(23.03)E12(30.03)E13(06.04)E14(13.04)E15(20.04)E16(23.04)

E17(25.04)E18(27.04)E19(04.05)E20(11.05)E21(18.05)

 

Juniori Under 11 : E08(09.03)E09(16.03)E10(23.03)E11(30.03)E12(06.04)E13(13.04)E14(20.04)

PLAY OFF : E1(22.04)E2(24.04)E3(26.04)E4(01.05)E05(04.05)E06(11.05)

PLAY OUT: E1(22.04)E2(24.04)E3(26.04)E4(01.05)E05(04.05)E06(11.05)

 

 Juniori Under 14: –

 

MECIURI :

UNDER 13      ETAPA 21    DATA 22.05.2019 ORA 18:00

CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – LPS SUCEAVA

TEREN: RĂDĂUȚI 

ARBITRI:

A: POPOVICI SEBASTIAN – SIRET 

A: GRIGOREAN MATTIA – RADAUTI 

 

UNDER 13      ETAPA 22    DATA 22.05.2019 ORA 16:00

CN NICU GANE FALTICENI – ACS SOMUZ FALTICENI

TEREN: TINERETULUI

ARBITRI:

A: VIERU ADRIAN – HARTOP

A: PLANTOS GEORGE – FALTICENI

 

UNDER 13      ETAPA 22    DATA 21.05.2019 ORA 18:30

CS ZIMBRU SIRET – ACS JUNIORUL SUCEAVA

TEREN: SIRET

ARBITRI:

A:  POPOVICI SEBASTIAN – SIRET

A:  GRIGOREAN MATTIA – RADAUTI

 

 

ETAPA 17

ACS FORESTA FALTICENI 2016   3 – 0    CN NICU GANE FALTICENI

TEREN: NADA FLORILOR (DATA 15.05.2019, ORA 17:00)

ARBITRI:

A: PLANTOS GEORGE – FALTICENI

A: VIERU ADRIAN  – HARTOP

 

LIGA A IV-A ETAPA 26   22.05.2019 ORA 16:00

AS VANATORUL DORNA CANDRENILOR – ACS SOMUZUL PREUTESTI

TEREN: DORNA CANDRENILOR

 A: IGNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA

 A1: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI

 A2: VIERIU BOGDAN – GURA HUMORULUI

OBSERVATOR: SZEKELY MIHAITA –  VATRA DORNEI

 

LIGA A IV-A ETAPA 27   30.05.2019 ORA 16:00

ACS SOMUZUL PREUTESTI – LPS SUCEAVA

TEREN: PREUTESTI

A:

A1:

A2:

OBSERVATOR:

 

 

DELEGARI – EDITIA 2018 – 2019

 

Share Button