LIGA A IV-A INTERCONTI SENIORI

ETAPA 06 – 07.10.2018

EDIȚIA 2018-2019

 

 

AS SPORTING POIENI SOLCA 3 – 4  AS STEJARUL CAJVANA

TEREN: POIENI SOLCA ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: MOTRIUC FLORIN – SUCEAVA 

A1: BOARIU STELIAN –  HORODNICENI  (SV)

A2: MONORANU GABRIEL – SUCEAVA 

OBSERVATOR:

SUHAN MARIUS – SUCEAVA 

 

 

CSO VIITORUL LITENI 4 – 1  AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

TEREN: LITENI  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI 

A1: BLANARIU FLORIN – SUCEAVA 

A2: GALAN ALEXANDRU – COROCAIESTI (SV)

OBSERVATOR:

GHEORGHE CONSTANTIN – SUCEAVA

 

 

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI 1 –  1 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

TEREN: FRATAUTII VECHI  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: HAZI VLADUT – VOLOVAT ( RADAUTI )

A1: APETRI CONSTANTIN – RADAUTI

A2: STIUBIANU VLAD – SIRET

OBSERVATOR:

ANTONIU DUMITRU – SUCEAVA

 

 

AS AMATORII RARĂU 5 – 0 CS ZIMBRU SIRET

TEREN: CIMPULUNG  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: TCACIUC IONUT – DANILA (SV)

A1: SAVU ADRIAN – BILCA

A2: VIERU BOGDAN – GURA HUMORULUI

OBSERVATOR:

SZEKELY MIHAITA – VATRA DORNEI 

 

 

ACS JUNIORUL SUCEAVA 1 – 2  ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

TEREN: ITCANI  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: CONT BOGDAN – SUCEAVA

A1:BILOUSEAC FLORIN – SUCEAVA

A2: NEAMTU CONSTANTIN – LITENI 

OBSERVATOR:

COSEREANU GHEORGHE – SUCEAVA

 

 

ACS RECOLTA FÎNTÎNELE  1 – 5  LPS SUCEAVA

TEREN: FINTINELE  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: BLANARIU ALEXANDRU – FALTICENI 

A1:PLANTOS GEORGE  – FALTICENI 

A2: VASILIU ANDRA – FALTICENI 

OBSERVATOR:

MURARITA PETRU – SUCEAVA

 

 

ACS VIITORUL VEREȘTI 3 – 1  AS VÂNĂTORUL DORNA CANDRENILOR

TEREN: VERESTI  ( ORA 11:00 )

ARBITRI:

A: LUNGU COSMIN – SUCEAVA 

A1: GEOSU IONUT – SUCEAVA

A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI 

OBSERVATOR:

RADASANU ADRIAN – SUCEAVA

 

 

CSO SIRETUL DOLHASCA 3 – 2 FC POJORÎTA

TEREN: DOLHASCA  ( ORA 14:00 )

ARBITRI:

A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI 

A1: BLANARIU FLORIN – SUCEAVA 

A2: GALAN ALEXANDRU – COROCAIESTI (SV)

OBSERVATOR:

GHEORGHE CONSTANTIN – SUCEAVA

 

Share Button