LIGA A V-A  ROMFOUR SERIA III

EDIȚIA 

În atenția echipelor participante în campionatele organizate de AJF Suceava, vă informăm că verificarea jucătorilor se poate face și prin legitimațiile provizorii vizate de AJF Suceava și medic. 

Aveți un model atașat aici.

DOCUMENTE NECESARE: 

REGULAMENT DE ORGANIZARE ŞI DESFĂŞURARE A CAMPIONATULUI DE LIGA A V-A EDIŢIA 2021-2022

PROGRAMARE LIGA A V-A SERIA A III-A

DELEGĂRI & REZULTATE: 

E01(05.09) E02(12.09) E03(19.09)

CLASAMENT:

LocEchipaPctMVEIGDGP+/-
1ACS FORESTIERUL FRUMOSU42110431
2CSM DORNA VATRA DORNEI31100615
3AS AVÂNTUL FRASIN32101624
4AS MINERUL IACOBENI32101660
5AS LARIX DORNIȘOARA22020550
6AS VÂNĂTORUL D. CANDRENI22020550
7ACS FORESTA II SUCEAVA11010220
8AS BRADUL VAMA02002010-10
Share Button