CUPA ROMÂNIEI – FAZA JUDEȚEANĂ

EDIȚIA 2015-2016

REZULTATE TURUL II

23.09.2015, ora 16:00

1. AS VIITORUL CETATEA BAIA 5-1 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

TEREN:  BAIA (ora 16:00)

ARBITRI:  

A: COJOCARIU DORU – GURA HUMORULUI

A1: BUJOREANU ILIE – SUCEAVA

A2: SPATARU IOAN – SUCEAVA

 

2. AS AVÂNTUL FRASIN 3-2 CS GURA HUMORULUI 

TEREN: FRASIN (ora 16:00)

ARBITRI:  

A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI

A1: LUNGU COSMIN – FALTICENI

A2: LICHTENSTEIN LAVINIA – FALTICENI

 

3. AS FORESTIERUL FRUMOSU 1-4 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

TEREN:  VAMA (ora 16:00)

ARBITRI: 

A: PRODAN DORIN – GURA HUMORULUI

A1: VIERU BOGDAN – GURA HUMORULUI

A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI

 

4. AS VÂNĂTORUL DORNA CANDRENI 0-8 CSM DORNA VATRA DORNEI 

TEREN:  DORNA CANDRENI (ora 16:00)

ARBITRI:  

A: SRODER ROBERT –  SUCEAVA

A1: PISTA ANDREI – SUCEAVA

A2: PINTILII BOGDAN – SUCEAVA

 

5. AS SIRETUL DOLHASCA 1-2 CSO VIITORUL LITENI

TEREN:  DOLHASCA (ora 16:00)

ARBITRI:  

A: BLANARIU ALEXANDRU – FALTICENI

A1: PLANTOS GEORGE – FALTICENI

A2: CHELARIU ILISEI ANDREI – FALTICENI

 

6. AS VIITORUL ADÂNCATA 6-0 ACS BUCOVINA RĂDĂUȚI II 

TEREN: ADÂNCATA (ora 16:00)

ARBITRI:  

A:  BILOUSEAC FLORIN – SUCEAVA

A1: BOARIU STELIAN – SUCEAVA

A2: MOTRIUC FLORIN – SUCEAVA

 

7. AS LOCOMOTIVA DORNEȘTI 1-6 ACS RAPID CFR SUCEAVA(SIRET)

TEREN: DORNEȘTI (ora 16:00)

ARBITRI:  

A: GRECU ADRIAN – RADAUTI

A1: SAVU IONUT – RADAUTI

A2: SAVU ADRIAN – RADAUTI

 

8. AS AVÂNTUL VOLOVĂȚ 3-0 AS VOINȚA ZVORIȘTEA

TEREN: VOLOVĂȚ

ARBITRI: 

A: TCACIUC IONUT – SUCEAVA

A1: NEAMTU CONSTANTIN – LITENI

A2: GROSARIU ANDREI – SUCEAVA

 

9. AS SILVA UDEȘTI 2-3 AS VIITORUL VEREȘTI 

TEREN: POIENI-UDEȘTI (ora 16:00)

ARBITRI: 

A: NAGHI PETRU – SUCEAVA

A1: BLANARIU FLORIN – SUCEAVA

A2: IRICIUC GEORGE – SUCEAVA

 

10. AS BALADA CIPRIAN PORUMBESCU 3-0 AS MINERUL IACOBENI

TEREN: CIPRIAN PORUMBESCU (NU SE DISPUTA)

ARBITRI: – 

 

11. AS POIENI SOLCA 5-0 AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS 

TEREN: POIENI-SOLCA (ora 16:00)

ARBITRI: 

A: RAICU IULIAN – RADAUTI

A1: APETREI CONSTANTIN – RADAUTI

A2: CANTOREANU IULIAN – RADAUTI

 

12. AS RELEUL MIHOVENI 0-1 AS RECOLTA FÂNTÂNELE 

TEREN: MIHOVENI (ora 16:00)

ARBITRI: 

A: CONT BOGDAN – SUCEAVA

A1: CIUBOTARU SERGIU – SUCEAVA

A2: BOSTAN DANIEL – SUCEAVA

Share Button