CUPA ROMÂNIEI – FAZA JUDEȚEANĂ

Ediția 2017 – 2018

TURUL II – 04.10.2017/05.10.2017

 

1.AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI 4–2 AS SPORTING POIENI SOLCA 

TEREN: FRATAUTII NOI (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: TELEAGA RADU – RADAUTI

A1: GRECU ADRIAN – RADAUTI

A2: POPOVICI SEBASTIAN – SIRET

 

2.AS MINERUL IACOBENI 3–5 AS VÂNĂTORUL DORNA CANDRENI 

TEREN: IACOBENI (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: LAZAR LAURENTIU – GURA HUMORULUI

A1: COJOCARU DORU – GURA HUMORULUI

A2: PRODAN ADRIAN – GURA HUMORULUI

 

3.AS VIITORUL VALEA SUHEI 3–5 AS BRADUL VAMA 

TEREN: STULPICANI (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: MOTRIUC FLORIN – SUCEAVA

A1: GEOSU IONUT – SUCEAVA

A2: NEAMTU CONSTANTIN – LITENI

 

4.AS SILVA UDEȘTI 2–2(6-5 după penalty) AS VIITORUL VEREȘTI 

TEREN: UDESTI (04.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: IGNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA

A1: BUJOREANU ILIE – SUCEAVA

A2: MOSTOFLEI ALEX – COSTANA

 

5.AS VIITORUL NEGOSTINA 0–2 CS ZIMBRU SIRET 

TEREN: NEGOSTINA (04.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: CONT BOGDAN – SUCEAVA

A1: NAGHI PETRU – SUCEAVA

A2: PINTILII BOGDAN – SUCEAVA

 

6.AS BALADA CIPRIAN PORUMBESCU 5–3 AS VOINȚA STROIEȘTI 

TEREN: CIPRIAN PORUMBESCU (04.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI

A1: VIERU ADRIAN – FALTICENI

A2: VASILIU ANDRA – FALTICENI

 

7.AS CFR MOARA 1–3 AS VIITORUL ADÂNCATA 

TEREN:  BUNEȘTI (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: CORDUNEANU ANDREI – FALTICENI

A1: PLANTOS GEORGE – FALTICENI

A2: CIOBANU IOANA BIANCA – FALTICENI

 

8.CSO SIRETUL DOLHASCA 0–3 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI (cf. Comisiei de Disciplină din 12.10.2017)

TEREN: DOLHASCA (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: IGNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA

A1: GROSARIU ANDREI – SUCEAVA

A2: MOSTOFLEI ALEXANDRU – COSTANA

 

9.FC POJORÂTA 2–2(4-1 după penalty) AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI 

TEREN: POJORATA (04.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: MOTRIUC FLORIN – SUCEAVA

A1: PISTA ANDREI – SUCEAVA

A2: NEAMTU CONSTANTIN – LITENI

 

10.ACS JUNIORUL SUCEAVA 11–2 AS RECOLTA FÂNTÂNELE 

TEREN: ITCANI (04.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A:  MOROSAN TEODOR – SUCEAVA

A1: GEOSU IONUT – SUCEAVA

A2: MUNTEANU ALEXANDRU – ADANCATA

 

11.CS GURA HUMORULUI 5–1 AS STEJARUL CAJVANA 

TEREN: GURA HUMORULUI (05.10.2017 – ORA 17:00)

ARBITRI:

A: NAGHI PETRU – SUCEAVA

A1: PISTA ANDREI – SUCEAVA

A2: PINTILII BOGDAN – SUCEAVA

Share Button