CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI UNDER 13

EDIȚIA 2017 / 2018

 

DOCUMENTE: 

PROGRAMAREA CAMPIONATULUI NAȚIONAL DE JUNIORI UNDER 13 (actualizat 08.05.2018)

REGULAMENTUL CAMPIONATULUI NAȚIONAL DE JUNIORI UNDER 13

Regulament Juniori U13 2017 – 2018

DELEGĂRI & REZULTATE: 

E01(16.09) E02(23.09) E03(30.09)  E04(07.10)  E05(14.10) E06(21.10)  E07(28.10)  E08(04.11)

E09(11.11)  E10(18.11)  E11(25.11)E12(31.03)E13(04.04)E14(07.04)E15(11.04)

E16(14.04)E17(21.04) E18(28.04) E19(01.05)E20(05.05) E21(12.05)E22(19.05)

 

CLASAMENT: 

LocEchipaPctMVEIGDGP+/-
1CSM DORNA VATRA DORNEI6022193013215117
2ACS JUNIOR 1 CÎMPULUNG MOLDOVENESC52221642841470
3LPS SUCEAVA48221534771958
4ACS JUNIORUL SUCEAVA46221444852956
5CN NICU GANE FĂLTICENI37221219795227
6CS OMNIA SUCEAVA37221219563719
7CSS RĂDĂUȚI332211011805921
8AS FORESTA FĂLTICENI 2016292292112938-9
9ACS FORESTA SUCEAVA152250172880-52
10CS ZIMBRU SIRET122240182394-71
11ACS FORESTA MOLDOVIȚA 19471222401827153-126
12ACS JUNIOR 2 CÎMPULUNG MOLDOVENESC62220209119-110

 

* Conform deciziei Comitetului Executiv din data de 06.03.2018 clubul ACS STEJARUL CAJVANA va participa în locul echipei ACS JUNIOR 2 CÎMPULUNG MOLDOVENESC în returul de campionat 2017-2018.

 

Share Button