Raportul jocului trebuie adus în cel târziu 48 de ore de la terminarea meciului. Pentru cei care nu au posibilitatea de a aduce raportul în 48 de ore, raportul se va trimite prin fax la 0330 803 224 sau e-mail: ajf_suceava@yahoo.com.

LIGA INTER CONTI:

Seniori:  

GRUPA A: E01(18.04) E02(21.04) E03(25.04) E04(28.04) E05(30.04) E06(04.05)

GRUPA B: E01(18.04) E02(21.04) E03(25.04) E04(28.04) E05(30.04) E06(04.05)

FINALA

06.05.2021

ORELE 18:00

TEREN ARENI

CSO VIITORUL LITENI – LPS SUCEAVA

ARBITRI:

  • A: IGHNATESCU GHEORGHITA – SUCEAVA
  • A1: PISTA ANDREI – SUCEAVA
  • A2: HAZI VLAD – RADAUTI
  • OBS: GHEORGHE SEBASTIAN – SUCEAVA

Juniori A1: 

 

LIGA a V-a: 

Seria I: E01(15.09)E02(22.09)E03(29.09)E04(06.10)E05(13.10)E06(20.10)E07(27.10)E08(03.11)

E09(10.11)E10(17.11)

Seria II:E01(15.09)E02(22.09)E03(29.09)E04(06.10)E05(13.10)E06(20.10)E07(27.10)E08(03.11)

E09(10.11)E10(17.11)

 

 

Cupa României : TURUL I TURUL II TURUL III TURUL IV TURUL V TURUL VI TURUL VII

 

Juniori Under 15: E01(14.09)E02(21.09)E03(28.09)E04(05.10)E05(12.10)

 

 

Juniori Under 13: E01(14.09)E02(21.09)E03(28.09)E04(05.10)E05(12.10)E06(19.10)E07(26.10)E08(02.11)E09(09.11)E10(16.11)

 

Juniori Under 11 : E01(14.09)E02(21.09)E03(28.09)E04(05.10)E05(12.10)E06(19.10)E07(26.10)E08(02.11)E09(09.11)E10(16.11)

 

Juniori B1:

Seria I: E01(19.10)E02(26.10)E03(02.11)E04(09.11)E05(16.11)

Seria II: E01(19.10)E02(26.10)E03(02.11)E04(09.11)E05(16.11)

Seria III: E01(19.10)E02(26.10)E03(02.11)E04(09.11)E05(16.11)

 

 Juniori Under 14: 

 

JUNIORI B1 SERIA III – ETAPA 05   

AS AMATORII RARAU 1 – 10 FC POJORATA

TEREN:

A:

A:

 

UNDER 11 – ETAPA 10  !AMANAT!

ACS JUNIORUL SUCEAVA – LPS SUCEAVA

TEREN:

A:

A:

 

UNDER 11 –  ETAPA 10   !AMANAT!

CNN GANE FALTICENI – AS FORESTA FALTICENI 2016  

TEREN: TINERETULUI

ARBITRI:

A:

A:

 

LIGA A V-A ROMFOUR SERIA A II-A, ETAPA 05 DATA 21.11.2019 ORA 15:00

AS AVANTUL FRASIN  7 – 2   ACS SOMUZ II FALTICENI (BAIA)

TEREN: FRASIN

ARBITRI:

 A: TCACIUC IONUT- DANILA

 A1: SESERMAN CONSTANTIN – SUCEAVA

A2: MUHA VLADUT – ZVORISTEA

OBSERVATOR: COSEREANU GHEORGHE – SUCEAVA

 

 

 

DELEGARI – EDITIA 2018 – 2019

 

Share Button